Барај
%
×
Forever denim with replay
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ARISTOTELI BITSIANI

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: 0211048-016
4.790 МКД
4.790 МКД
4.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 52
  58
 • 54
  60
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 70%ТРЕВИРА 30%РАЈОН

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DJ001175
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DJ000529
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ DJ000515
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.490 МКД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
3.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60