Барај
%
×
Springfield kids
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ARISTOTELI BITSIANI

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: 0906042-506
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 52
  58
 • 54
  60
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Состав 83%ТРЕВИРА 15%ВИСКОЗА 2%ЕЛАСТИН
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58