Барај
%
×
Okaidi new collection
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ARISTOTELI BITSIANI

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: 0206049-099
4.790 МКД
4.790 МКД
4.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 52
  58
 • 54
  60
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 83%ТРЕВИРА 15%РАЈ2%ЕЛАСТИН

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
МАРАМА DJ001226
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
690 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000310
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Големина
130
105
110
115
120
125