Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ARISTOTELI BITSIANI

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: 0361044-001
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 52
  58
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Состав 60%ПАМУК 40%ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
6.490 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
60
64
62
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58