Барај
%
×
Forever denim with replay
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАЛТО)

Шифра на артикл: DJ001568
Isbn: YUAG22-5000-JTECREMA
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАЛТО)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000470
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Големина
130
100
105
110
115
120
125
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ DJ000317
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.990 МКД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
9.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56