Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
PARFOIS

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР

Шифра на артикл: 196048_LM
1.090 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 1.0
  10X
 • 2.0
  20X
 • 2.5
  25X
 • 1.5
  15X
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав РАЧКИ: 100% ПОЛИКАРБОНАТ / РАМКИ: 100% ПОЛИКАРБОНАТ / ЛЕЌИ: 100% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН, РАЧКИ: 100%ПОЛИКАРБОНАТ / РАМКИ: 100%ПОЛИКАРБОНАТ /ЛЕЌИ: 100%ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara