Барај
%
×
Springfield kids
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
PARFOIS

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

Шифра на артикл: 196048_BN
1.090 МКД
763 МКД
763 МКД
Заштеда: 327 МКД
Провери достапност
 • 2.5
  25X
 • 1.0
  10X
 • 2.0
  20X
 • 1.5
  15X
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023, SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав РАЧКИ: 100% ПОЛИКАРБОНАТ / РАМКИ: 100% ПОЛИКАРБОНАТ / ЛЕЌИ: 100% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН, РАЧКИ: 100%ПОЛИКАРБОНАТ / РАМКИ: 100%ПОЛИКАРБОНАТ / ЛЕЌИ: 100%ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
1.290 МКД