Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
PARFOIS

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР

Шифра на артикл: 196012_BN

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 1.5
  15X
 • 1.0
  10X
 • 2.5
  25X
 • 2.0
  20X
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ДИОПТЕР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав РАЧКИ: 100%ПОЛИКАРБОНАТ / РАМКИ: 3%ЦИНК, 97%ПОЛИКАРБОНАТ / ЛЕЌИ: 100%АКРИЛ, РАЧКИ: 100%ПОЛИКАРБОНАТ/ РАМКИ: 3%ЦИНК, 97%ПОЛИКАРБОНАТ/ЛЕЌИ: 100%АКРИЛ

Trenutno nema komentara