Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 221026_IV
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 40% ГЛАЗУРА 60% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221018_WT
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220848_WT
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221045_WT
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220865_WT
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209003_WT
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 222110_PE
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220846_WT
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221041_WT
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 222030_PE
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 222112_PE
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220836_WT
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220832_WT
590 МКД
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1