Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 215925_IV
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 10% ГЛАЗУРА 40% ЦИНК 50% ЖЕЛЕЗО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219767_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215916_IV
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216242_IV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 169622_IV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215908_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215913_IV
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216335_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215891_IV
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215995_IV
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215930_IV
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216314_IV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216253_IV
490 МКД
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1