Барај
%
×
slow morning - women'secret
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 47000357-OR
Šifra proizvođača: 47000357
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 55% МЕСИНГ 40% ЦИНК 05% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220160_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215564_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216116_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217636_GD
290 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217638_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67024041-OR
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217677_GD
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217640_GD
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217147_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217682_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216641_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209324_GD
490 МКД