Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 197649_GD
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав ЛИЦЕ: 10%СТАКЛО, 90%НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209520_GD
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 213734_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 213756_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 213898_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 213752_GD
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209643_GD
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 213887_GD
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 211634_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 214001_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 202689_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 212007_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 213984_GD
490 МКД