Барај
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 200719_PE
1.490 МКД
1.490 МКД
1.043 МКД
Заштеда: 447 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 30%Бисер, 70%Сребро

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201069_GD
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 199150_HM
973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204513_GD
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204518_GD
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204514_SV
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201074_GD
973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204518_SV
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 203157_BM
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204513_SV
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204713_GD
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200733_GD
973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 203790_GD
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД