Барај
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 17015786-PL
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 50% Нерѓосувачки челик 50% Месинг

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37050475-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37050295-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37050118-PL
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37050118-OR
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37040120-OR
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37030126-OR
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37030126-PL
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37010267-OR
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37010114-OR
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37010114-PL
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37000125-OR
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37000125-PL
690 МКД