Барај
%
×
Okaidi new collection
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
PARFOIS

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 219856_BL
1.390 МКД
1.390 МКД
1.112 МКД
Заштеда: 278 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПАМУК / ЛИЦЕ: 10% ПАМУК 10% ПОЛИТИЛЕН ТЕРЕФТАЛАТ 80% СТАКЛО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847886-77
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847885-90
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847911-38
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847912-69
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847888-29
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847889-90
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847887-90
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847890-98
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847894-98
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847898-19
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847897-98
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847909-98
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
1.112 МКД
Заштеда: 278 МКД
Извести ме за попуст
2
1