Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
WOMEN'SECRET

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 4844629-29
Провери достапност
  • 1
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Полиестер 50% Поливинил Хлорид

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844670-23
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844671-64
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47081282-83
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47081282-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47081250-99
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47071248-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47001067-02
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47001066-99
990 МКД