Барај
%
×
Okaidi new collection
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
GEOX

МОКАСИНИ

Шифра на артикл: D36TGF00043-9999
8.990 МКД
8.990 МКД
7.192 МКД
Заштеда: 1.798 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39,5
  39,5
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА85% КОЖА 15% МИКФ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ RGWL92 {C0002S}1004
4.872 МКД
Заштеда -20%
6.090 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ RGWL92 {C0001S}003
4.872 МКД
Заштеда -20%
6.090 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ RGWL79 {C0012S}131
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
7.672 МКД
Заштеда -20%
9.590 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ D45W6B00046-9999
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ 214504_BK
2.792 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ LJSA4049 P0102 22222
10.872 МКД
Заштеда -20%
13.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ HB50513481 001
9.512 МКД
Заштеда -20%
11.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ HB50513483 001
10.552 МКД
Заштеда -20%
13.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ GFLPSHA LEA14 BLACK
7.112 МКД
Заштеда -20%
8.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ 67000265-99
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ 67020264-99
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
8.990 МКД
8.990 МКД
7.192 МКД
Заштеда: 1.798 МКД
Извести ме за попуст
2
1