Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
GEOX

МАСЛИНЕСТА

Шифра на артикл: U3548D00022-6029
8.490 МКД
8.490 МКД
8.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА20% КОЖА 65% КАН 15% ПУ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ