Барај
%
×
Elevate your style with Mango
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
MANGO

МОКАСИНИ

Шифра на артикл: 57015975-78
Šifra proizvođača: 57015975
3.490 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 1.500 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИЧНА ГУМА ПОСТАВА: 100% ПОЛИУРЕТАН ВЛОШКА: 100% ПОЛИУРЕТАН