Барај
%
×
Okaidi new collection
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
MANGO

МАНТИЛ

Шифра на артикл: 67095727-08
Šifra proizvođača: 67095727
4.990 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 09% ПОЛИЕСТЕР 91% ВИСКОЗА РЕМЕН: 09% ПОЛИЕСТЕР 91% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ DG24SWEW11-6003
10.773 МКД
Заштеда -30%
15.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 67075728-08
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 67046321-08
5.192 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 8237223-34
3.032 МКД
Заштеда -20%
3.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ RW7843 {84320}893
11.683 МКД
Заштеда -30%
16.690 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 67984018-08
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 67094016-06
5.192 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ HB50511861 291
17.493 МКД
Заштеда -30%
24.990 МКД
Големина
34
36
38
40
4.990 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст
2
1