Барај
%
×
Okaidi new collection
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
GEOX

МАНТИЛ

Шифра на артикл: W4520RT2918-8321
17.990 МКД
17.990 МКД
12.593 МКД
Заштеда: 5.397 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24

17.990 МКД
17.990 МКД
12.593 МКД
Заштеда: 5.397 МКД
Извести ме за попуст
2
1