Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
MANGO

МАИЦА

Шифра на артикл: 67028651-23
Šifra proizvođača: 67028651
990 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 05% ЕЛАСТИН 95% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 77030581-20
Цена 690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
990 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
2
1