Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
DAN JOHN

МАСЛИНЕСТА

Шифра на артикл: DJ001800
Isbn: XUNM56-4033-ARTVERDE
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК