Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
DESIGUAL

ТОП

Шифра на артикл: DG24SWTK94-1000
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 67018640-01
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 67018647-01
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 67068640-02
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67097131-05
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67067123-05
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 67057132-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67057121-05
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67038652-01
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67028650-01
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67027137-02
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 67017137-05
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 8417374-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1