Барај
%
×
slow morning - women'secret
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
DESIGUAL

МАИЦА

Шифра на артикл: DG23WWTKAU-9019
4.290 МКД
2.145 МКД
2.145 МКД
Заштеда: 2.145 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • S
    S
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК


4.290 МКД
2.145 МКД
2.145 МКД
Заштеда: 2.145 МКД
Извести ме за попуст
2
1