Барај
%
×
slow morning - women'secret
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
DESIGUAL

МАИЦА

Шифра на артикл: DG23WWTKBJ-2000
3.690 МКД
1.476 МКД
1.476 МКД
Заштеда: 2.214 МКД
Извести ме за попуст
FINAL WINTER SALE -20% ADDITIONAL

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • S
    S
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 70% МОДАЛ 25% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ TA6ATE 001
1.990 МКД
Големина
L
M
S
XL
XS
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ TA5VBY 001
2.590 МКД
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ TA5RZX 001
1.990 МКД
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67035146-99
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GV4GQ03 KC5R0 JBLK
5.990 МКД
Големина
L
M
XS
S
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ HB50508289 001
3.290 МКД
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67010426-99
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RW3084 {20994}098
2.390 МКД
Големина
S
XS
L
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4RP28 KC4B0 JBLK
4.890 МКД
Големина
M
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4RP40 KAQL2 JBLK
3.390 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDW1011495A-2FH
1.890 МКД
Големина
10
14
12
8
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RW3798M {23608P}098
2.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
L
M
3.690 МКД
1.476 МКД
1.476 МКД
Заштеда: 2.214 МКД
Извести ме за попуст
2
1