Барај
%
×
Elevate your style with Mango
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
DESIGUAL

МАИЦА

Шифра на артикл: DG23WWTKBR-1000
2.990 МКД
1.495 МКД
1.495 МКД
Заштеда: 1.495 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XS
  XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК


Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RW3131A {22658M}001
3.690 МКД
Големина
M
S
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ LVA7194-0001
2.790 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 218667_WT
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ TA5RZX CM9
1.990 МКД
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ LV17944-0049
1.890 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GP16 K1814 G011
2.790 МКД
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GV4GP02 KBCO2 G011
2.190 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67935146-01
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GI18 K8FQ4 G011
3.390 МКД
Големина
M
S
L
XS
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67010426-01
590 МКД
Големина
XS
S
M
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SS176278-0006
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDW1011181A-01C
1.890 МКД
Големина
12
14
10
8