Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
CALVIN KLEIN

МАИЦА

Шифра на артикл: J20J219797-YAF
3.890 МКД
3.890 МКД
2.723 МКД
Заштеда: 1.167 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL010308
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL010307
4.123 МКД
Заштеда -30%
5.890 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W1011029A-71D
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W1010869A-34C
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37019107-02
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A6BRR-100
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW14378-YBR
1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37077750-02
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37017107-01
483 МКД
Заштеда -30%
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 693SJ9890000-A03
2.723 МКД
Заштеда -30%
3.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37004399-02
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Големина
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37006321-01
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL