Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
GUESS

МАИЦА

Шифра на артикл: GSS013290
Isbn: W2YI26I3Z11-G831
3.190 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 6W3SJ0980000-E19
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL009727
4.590 МКД
Големина
XXS
XS
S
M