Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
DESIGUAL

МАИЦА

Шифра на артикл: 22SWTKAN-4003
4.990 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 1.500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Памук


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A41TR-CL6
1.599 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37040360-43
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8863932-28
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8863928-23
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 3273268-25
695 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37040566-43
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37000355-43
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A42F2-G99
1.999 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 000QS6436E-ZJB
2.190 МКД
Заштеда -22%
2.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS012615
2.550 МКД
Заштеда -20%
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 195939_LN
990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 187938_GN
990 МКД
Големина
M-L
S-M