Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 67047713-PL
Šifra proizvođača: 67047713
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 60% ЦИНК 40% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 221117_SV
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 222209_SV
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 222920_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 221880_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 222127_SV
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 221993_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 222107_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 222121_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 215648_SV
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 220096_SV
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 222397_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 222116_SV
1.490 МКД
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1