Барај
%
×
Okaidi new collection
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 67010268-30
Šifra proizvođača: 67010268
890 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 97% ПОЛИЕСТЕР 03% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 219106_CF
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 219246_DB
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 219190_CF
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 219247_CF
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 219178_CF
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
890 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
2
1