Барај
%
×
Forever denim with replay
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 67010344-PL
Šifra proizvođača: 67010344
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 45% ЦИНК 45% ЖЕЛЕЗО 10% СМОЛА

690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1