Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 37000202-PL
Šifra proizvođača: 37000202
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90% Железо 10% Месинг

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47000393-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47050214-PL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47040391-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47000387-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47000387-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47000190-PL
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47000174-PL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 47000172-OR
990 МКД