Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
PARFOIS

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 195792_SV
790 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 100%Бакар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 196780_SV
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 192651_HM
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 196774_BM
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 196780_GD
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 193190_BL
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 196773_MI
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 196773_BU
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 197609_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 197608_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 197591_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 197946_GD
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 197944_TQ
1.490 МКД