Барај
%
×
BOSS - SUITS FOR EVERY EVENT
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 27055779-OR
Šifra proizvođača: 27055779
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона Online Only SS
Состав 70% ДРВО 10% МЕСИНГ 10% ПОЛИАМИД 05% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 05% АКРИЛ

Trenutno nema komentara