Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 87040118-OR
Šifra proizvođača: 87040118
890 МКД
890 МКД
356 МКД
Заштеда: 534 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Состав 05% Цинк 95% Железо

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37015836-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37005835-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37004072-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37020207-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37010203-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37010203-PL
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37000202-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37040112-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37040112-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37010260-OR
990 МКД