Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
KIKO MILANO

ЛАК ЗА НОКТИ

Шифра на артикл: KM000000217007B
Šifra proizvođača: KM000000217
370 МКД
185 МКД
185 МКД
Заштеда: 185 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАК ЗА НОКТИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означено под налепницата баркод и на упатството на шишето
Нијанса 07 Fuchsia
Trenutno nema komentara
370 МКД
185 МКД
185 МКД
Заштеда: 185 МКД
Извести ме за попуст
2
1