Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
KIKO MILANO

ЛАК ЗА НОКТИ

Шифра на артикл: KM000000238004B
Šifra proizvođača: KM000000238
370 МКД
370 МКД
370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАК ЗА НОКТИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Означено под налепницата баркод и на упатството на шишето
Нијанса 04 Taupe
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KC000000460004B
320 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KC000000460003B
320 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KC000000460001B
320 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KC000000454001B
320 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000215031B
370 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000215032B
370 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000215033B
370 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000215034B
370 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000216225B
320 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000217009B
370 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000216227B
320 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000216228B
320 МКД