Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
KIKO MILANO

ЛАК ЗА НОКТИ

Шифра на артикл: KM000000061001B
Šifra proizvođača: KM000000061
370 МКД
370 МКД
370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАК ЗА НОКТИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 01 Transaparent
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000222307B
190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000222301B
190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000222302B
190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000222303B
190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000222304B
190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000222305B
190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000222310B
190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000222309B
190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000222306B
190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KM000000222308B
190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KC000000487001B
238 МКД
Заштеда -30%
340 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАК ЗА НОКТИ KC000000487002B
238 МКД
Заштеда -30%
340 МКД