КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
MANGO

КРАТКИ ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 57045912-30
Провери достапност
 • 39
  *
 • 41
  *
 • 36
  *
 • 40
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КРАТКИ ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Состав 96%Полиуретан4%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
37
38
39
Sačuvano u omiljne
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
36
41
Sačuvano u omiljne
1.740 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.690 МКД
Заштеда -10%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
string(0) ""
string(0) ""