Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
BOSS

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: HB50499425 205
34.990 МКД
20.999 МКД
20.999 МКД
Заштеда: 13.991 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50510765-001
42.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50506353-001
42.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА HB50499425 001
20.999 МКД
Заштеда -40%
34.990 МКД
Големина
48
50
52
54
34.990 МКД
20.999 МКД
20.999 МКД
Заштеда: 13.991 МКД
Извести ме за попуст
2
1