Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
BOSS

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: 50476787-377
37.990 МКД
23.120 МКД
23.120 МКД
Заштеда: 14.870 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50493935-001
42.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50494120-361
34.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50494120-001
34.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56