Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
HUGO

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: 50476281-001
34.490 МКД
34.490 МКД
34.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50466789-001
19.674 МКД
Заштеда -40%
32.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50462596-001
17.754 МКД
Заштеда -40%
29.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL