Барај
КОЖНА ЈАКНА
BOSS

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: 50469834-001
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50476787-404
28.493 МКД
Заштеда -25%
37.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50476787-377
28.493 МКД
Заштеда -25%
37.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50476787-001
28.493 МКД
Заштеда -25%
37.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50477258-001
24.143 МКД
Заштеда -30%
34.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50476893-001
36.743 МКД
Заштеда -25%
48.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56