Барај
%
×
Okaidi new collection
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
TOMMY JEANS

КОШУЛА

Шифра на артикл: THDM0DM18950-0KA
0 МКД
5.690 МКД
5.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд TOMMY JEANS
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 70% ВИСКОЗА 30% ЛЕН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ TA2DC3 940
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ SS175694-3558
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ SDM4010607A-FZY
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ GM3GH29 WFA00 F73J
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ GM2YH44 WERX0 G7O7
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ TA2BQ5 G66
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67076726-50
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ DJ001751
2.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ DJ001750
2.790 МКД
Големина
38
39
40
41
42
43
44
0 МКД
5.690 МКД
5.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1