Барај
%
×
KIDS COLLECTION
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
DAN JOHN

КОШУЛА

Шифра на артикл: DJ001559
Isbn: CONC28-1104-CUSBORDEAUX
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона Dan John Continuity
Состав 78% ПАМУК 18% ПОЛИАМИД 4% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0947624-64
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1