Барај
%
×
slow morning - women'secret
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
MANGO

КОШУЛА

Шифра на артикл: 57035974-52
Šifra proizvođača: 57035974

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

-20% ADDITIONAL FW23

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 78% ПАМУК 19% ПОЛИАМИД 03% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67054046-50
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ DG24SWCW06-5010
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 216277_BL
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6797705-19
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67093261-50
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 4367471-19
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6797701-17
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6797701-16
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67010447-50
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67080427-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67040403-52
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67000441-52
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL