Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
DAN JOHN

КОШУЛА

Шифра на артикл: DJ001534
Isbn: YUAC12-1128-CUSBLU
2.790 МКД
2.229 МКД
2.229 МКД
Заштеда: 561 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 95% ПОЛИАМИД 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67026731-56
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ RM4066A {52678}010
8.590 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0947621-11
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67080625-56
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67030631-56
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67030632-56
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ SDM4010717A-9YF
4.890 МКД
Големина
S
M
XL
XXL
L
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ SDM4010653A-98T
4.290 МКД
Големина
XXL
L
XL
M
2.790 МКД
2.229 МКД
2.229 МКД
Заштеда: 561 МКД
Извести ме за попуст
2
1