Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
PARFOIS

КОШУЛА

Шифра на артикл: 212624_BL
2.490 МКД
1.245 МКД
1.121 МКД
Заштеда: 1.369 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 41% ВИСКОЗА 59% ЦЕЛУЛОЗА

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 212626_BL
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.121 МКД
Заштеда -55%
1.245 МКД
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 209219_SV
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.706 МКД
Заштеда -55%
1.895 МКД
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 210455_SV
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.706 МКД
Заштеда -55%
1.895 МКД
3.790 МКД
Големина
37
38
39

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67034040-52
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 218748_BL
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67054046-50
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ DG24SWCW06-5010
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 216277_BL
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6797705-19
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67093261-50
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 4367471-19
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6797701-17
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6797701-16
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67010447-50
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67080427-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL